Má-li být naše odborná a kvalitní pomoc potřebným občanům dostupná, potřebujeme pro její realizaci zajistit finanční prostředky.

Vzhledem k nevýdělečnému charakteru naší činnosti jsme limitováni ve zdrojích, ze kterých můžeme čerpat. Proto se bez podpory dárců a příznivců neobejdeme. Všem, kteří činnost společnosti MEDOU již podpořili, či průběžně podporují, upřímně děkujeme. Velice si vážíme si jejich zájmu a otevřeného srdce.

I vy můžete pomáhat spolu s námi

 

Stát se dárcem, a našim prostřednictvím tak projevit zájem a empatii k osudu jiných lidí, je jeden ze způsobů pomoci.

Darujte nám finanční dar jako individuální nebo firemní dárce.  Dar pro Denní centrum Medou si pak můžete odečíst od daňového základu.
Kontaktujte nás a my s Vámi rádi sepíšeme darovací smlouvu nebo vystavíme potvrzení o daru. Také případně dojednáme podmínky významnějších darů a partnerství a Vy tak budete tak moci i získávat informace o dění v Medou.

ČÍSLO ÚČTU u KB: 107-9664100267/0100 

Staňte se naším pravidelným dárcem a vstupte do Kruhu přátel MEDOU. Tento způsob spolupráce má pro nás zvláštní význam. Představuje určitou sounáležitost, důvěru a připojení se k naší práci z Vaší strany. Členové Kruhu přátel MEDOU přispívají částkou začínající od 500 Kč ročně. Výši příspěvku i jeho četnost si samozřejmě můžete zvolit dle vlastního uvážení a možností. Pokud Vás tento druh podpory zaujal, kontaktujte nás. Rádi se s Vámi domluvíme o podrobnostech.

dárce
dárce

Chcete nám pomoci a nevíte jak?

Kontaktujte nás a společně vymyslíme nejlepší způsob formy spolupráce.

Jste odborník/odbornice na reklamu či marketing? Darujte nám své znalosti a zkušenosti. Rádi je zúročíme ve své práci.
Tak jako v každé organizaci potřebujeme kancelářské a hygienické potřeby, výtvarné potřeby pro klienty, počítačovou techniku. Zeptejte, zda něco z věcí, pro Vás třeba nepotřebných, nemůže pomoci v MEDOU.

Máte skvělou partu ve fotbale, tenise nebo třeba pěveckém sboru? Uspořádejte turnaj nebo koncert pro MEDOU.

Vážení přátelé Medou, děkujeme za Vaši pomoc!

Na našich webových stránkách Vás budeme informovat o využití získaných finančních prostředků.

 

 

Individuální dárci