O vítězi letošního Křesadla rozhodla komise jednohlasně

kresadlo

Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci, zná svého letošního vítěze. Komise jednohlasně vybrala Ladu Hellerovou, která působí jako dobrovolník v CDS Medou od roku 2016. Křesadlo si Lada převzala v neděli 26. ledna v rámci udílení Cen města Pelhřimova.

Křesadlo, které je určené pro dobrovolníky nezištně se zapojující do pomoci ostatním, a které má symbolizovat vykřesanou jiskru lidství, letos slaví významné výročí, v letošním roce se totiž předává již po patnácté.

Hlasování o člověku, který si odnese Křesadlo, nebylo jednoduché. „V úterý zasedla komise Křesadla, která se skládala z celkem pěti členů, z řad zástupců města, kulturního zařízení a novinářů. Rozhodování bylo velice těžké a vyrovnané, komise by nejraději udělila cenu Křesadlo každému nominovanému dobrovolníkovi,“ přemítala  koordinátorka Andrea Kozojedová. Vítěze nakonec vybrali jednohlasně. „Ocenění získává paní Lada Hellerová, na které se jednoznačně shodla celá porota.“

Uznání za práci si podle organizátorů zaslouží všichni. „Nominovaným i výherkyni Křesadla patří velké poděkování a obdiv za dobrovolnickou činnosti, kterou v uplynulém roce odvedli.

Jsou vzorem jak pro ostatní dobrovolníky, tak pro celou společnost,“ vyzdvihla jejich práci koordinátorka dobrovolnické práce Andrea Kozojedová.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Bližší informace o naší činnosti vám rádi předají naši pracovníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.