Vánoce naplněné láskou, štědrostí, pohodou a klidem a úspěšný rok 2018 přeje Medou.

vanoce

Milí přátelé,

rok utekl opět jako voda a je tu ten krásný adventní čas umocněný vůní čerstvě pečeného cukroví, zvuky koled a těšení se na Vánoce. Pro někoho čas spěchu a nervozity, pro někoho čas setkávání se s rodinou a přáteli, pro všechny však čas zamyšlení. Zamyšlení se nad uplynulým rokem, nad tím, co se podařilo, nebo naopak, co se příliš nepovedlo. Pro nás to byl rok velkých změn, ale také růstu a rozvoje organizace. Podařilo se nám zorganizovat celou řadu akcí, které přispěli k tomu, že Medou se stává uznávanou a respektovanou organizací. Jednou z významných byl galavečer Světla ramp. Celý rok jsme na řadě projektů spolupracovali se Stanicí Pavlov. Společnou prací jsme podpořili účastníky významných sportovních akcí – Běh kolem Orlíku a Humpolecká 50. Navázali jsem krásnou a oboustranně prospěšnou spolupráci s Rodinným centrem Cipísek, společně jsme zorganizovali dětský den i celou řadů workshopů a kavárniček. Přispěli jsme ke konání celé řady zajímavých setkání, jako například společných doprovázených poutí, celonárodního happeningu Férová snídaně nebo vzdělávacích akcí ve spolupráci s organizací Kruhcentrum. Velkou akcí s bohatým doprovodným programem byl Den otevřených očí. Vážíme se pracovní spolupráce s partnerskými organizacemi stejného nebo podobného zaměření, ale si s mnoha institucemi ve městě. Za všechny bych chtěla zmínit mateřskou školu Kindergarten Bambi nebo děti ze základní školy v Hálkově ulici pod vedením paní učitelky Ivony Krčilové. Navázali jsme spolupráci s humpoleckou knihovnou, kterou bychom rádi v budoucnu dále rozvinuli. Jednou z posledních akcí tohoto roku byla výstava našich prací v muzeu, která sklízí zasloužený obdiv.

Co nás velmi těší je fakt, že neustále přibývá zájemců o naši službu. V souvislosti s tím se rozrostl i náš pracovní tým. Nesmírně významnou změnu směrem k vysoké kvalitě práce v týmu přinesl nástup paní Heleny Kratochvílové na pozici zástupce ředitelky a sociální pracovnice. Jsem ráda, že sem náš pracovní tým rozrostl o zkušenou kolegyni Evu Lacinovou i o skvělého kolegu Martina Rajdlíka. Nahradili kolegy, kteří se nedokázali vypořádat s vysokými pracovními, morálními a etickými nároky, které jsou na zaměstnance v naší organizaci kladené.

Jsem upřímně ráda, že se daří rozvíjet spolupráci s Potravinou bankou Vysočina, že můžeme podporovat rodiny i tímto způsobem. Rádi bychom tuto podporu v následujícím roce dále rozvinuli.

V souvislosti s rozvojem naší organizace je mým přáním, aby se dále rozvíjely mezilidské vztahy, tolerance, solidarita a trpělivost. Každý z nás má tento ideál nastavený trochu jinak a je obtížné ho dostáhnout. Přála bych si, abychom se mu v následujícím roce zase o kousek přiblížili.

K přání nádherných svátků a radosti a pohody v novém roce připojuji i upřímné poděkování za vaši důvěru a spolupráci. Díky ní byl rok 2017 pro nás úspěšný a věřím, že si ji zasloužíme v roce následujícím.

Ať je pro vás vánoční čas časem odpočinku a radosti.

Zuzana Žaloudková

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Bližší informace o naší činnosti vám rádi předají naši pracovníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.