VERNISÁŽ VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ

medou vernisaz

Tóny hudby v podání smyčcového kvarteta žáků mladých hudebníků zahájily slavnostní vernisáž fotografií, kterou se na základě nadšení  a společného úsilí se podařilo zorganizovat ve spolupráci s Českou spořitelnou. Nově zrekonstruované prostory humpolecké pobočky ČS skvěle dotvářely slavnostní atmosféru setkání.

Vážíme si toho, že se podařilo navázat spolupráci právě s ČS.  V informačních materiálech  se dozvídáme, že cílem ČS je být bankou pro všechny; snaží se svoje služby a osobní přístup přizpůsobovat i lidem s různým druhem handicapu a  soustavně se snaží bourat nejen fyzické, ale zejména psychické bariéry. Zcela právem se této organizaci nedávno dostalo ocenění Banka bez bariér.

Se stejnou vizí jsme před čtyřmi lety založili nestátní neziskovou organizaci Medou, jejímž cílem je podporovat lidi s různými typy postižení s cílem pomoci jim zapojit se do běžného života společnosti.

Naším cílem je poskytovat ucelený komplex služeb pro osoby s tělesným, mentálním či kombinovaným postižením a lidem s autismem. Naším posláním poskytovat  takovou podporu, aby mohli prožít aktivní a ze svého pohledu co nejspokojenější život.

Vycházíme z předpokladu, že člověk s postižením má stejné potřeby jako zdravý člověk. První z nich je být uznán a přijímán takový, jaký je. Společně se snažíme v každém najít a rozvinout to, co umí, v čem je výjimečný, čím může být prospěšný pro své okolí či kde může zažít pocit úspěchu.

DĚKUJEME VŠEM PARTNERŮM ZA PODPORU, DÍKY KTERÉ BYLO MOŽNÉ VERNISÁŽ USKUTEČNIT.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Bližší informace o naší činnosti vám rádi předají naši pracovníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *