HMYZÍ HOTEL

hmyz

Projekt hmyzí dům se snaží přinést myšlenku soužití. V průběhu projektu se ptáme na to, zda v situaci, že vytvoříme hmyzí dům, mohou v tomto  malém hmyzím městě žít různé druhy hmyzu. Mohou tedy i lidé žít v jednom městě a navzájem respektovat svoje potřeby?Naše organizace se do projetu zapojila ve spolupráci s partnery s CDS Zvonek v Praze Krči. Společně jsme se domluvili na harmonogramu prací na výrobě hmyzího hotelu. Za velmi důležité považujeme zapojení klientů do vlastní výroby.

 

 

 

Bylo nám velkou radostí přivítat přátele z CDS Zvonek Praha v nových prostorách našeho centra a prožít s nimi příjemný den. Připomenuli jsme si myšlenku spolupráce i vzájemné podpory a tolerance. Pro všechny zúčastněné bylo příjemným zážitkem společné zpívání. Po „kolaudaci hmyzákova“ jsme naše kamarády seznámili s krásnými okolními prostorami.

 

 

V Medou se snažíme aktivně rozvíjet dovednosti potřebné pro šetrné zacházení s přírodou a přírodními zdroji. Podobná setkání vedou k rozvoji senzitivity k přírodě, vytvářejí prostor pro vzájemnou výměnu a sdílení zkušeností. V budoucnu bychom rádi na tento projekt navázali další spoluprací, např. v projektu komunitních zahrad.

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Bližší informace o naší činnosti vám rádi předají naši pracovníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *