Šumava 2016

Pro první zimní společný pobyt jsem zvolili ubytování v rekreačním středisku Inge ve Vyšším Brodě. Je to úžasné místo uprostřed nádherné přírody, v blízkosti zajímavých historických památek. Hned v den příjezdu jsme využili jasné slunečné počasí a vyrazili do na Stezku v korunách  stromů. Obdivovali jsme úžasné pohledy na Šumavu, Novohradské hory a díky krásnému počasí i na vrcholky Alp. Zažili jsme adrenalinové dobrodružství i při zdolávání adrenalinových překážek během cesty.

Úterý bylo ve znamení pěšší turistiky. Vydali jsem se po nejkrásnější turistické stezce podle lipenské přehrady Lipna nad Vltavou do Frymburku. Po cestě jsem si užili relaxaci v bazénu a výřivkách lipenského Aquawordu. Část naší výpravy se navzdory nepříznivým sněhovým podmínkám vydala na lyže a snowboard.

Středa patřila návštěvě Českého Krumlova. Obdivovali jsme křivolaké uličky, romantická zákoutí a nádherný komplex měšťanských domů s impozantní dominantou zámku nad meandrem Vltavy.

 Ve čtvrtek jsme měli příležitost prohlédnout si Cisterciánský klášter ve Vyšším Brodě.
Krásné počasí nás provázelo i poslední den při návštěvě ZOO Obora u Hluboké nad Vltavou i při prohlídce jihočeských Holašovic

FOTO zde

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Bližší informace o naší činnosti vám rádi předají naši pracovníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.